Розпочалась практична підготовка курсантів на кордоні

Курсанти Національної академії Держприкордонслужби України розпочали практичну підготовку в органах та підрозділах охорони державного кордону. Майбутні офіцери отримають можливість вдосконалити знання, набуті під час навчання у прикордонному виші та на практиці ознайомитися з тонкощами організації служби. 

Впродовж часу перебування в підрозділах курсанти братимуть  участь у несенні служби прикордонних нарядів та організації служби змін, ознайомляться з проходженням державного кордону, характеристикою та станом інженерного облаштування ділянок відповідальності підрозділів, порядком використання  у службі технічних засобів охорони кордону. Старшокурсники також вдосконалять знання та на практиці  відпрацюють питання планування служби прикордонних нарядів, підготовки службових документів та оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення, а також щодо проведення занять з особовим складом.

Зазначимо, що навчальним планом передбачені щорічні виїзди курсантів для проходження практичної підготовки на кордоні, а також запроваджено практику  проведення виїзних занять прикордонного спрямування на базі органів охорони кордону, як у пунктах пропуску, так і на ділянках відповідальності лінійних підрозділів.

Бажаємо курсантам академії  проявити себе з найкращої сторони під час виконання практичних завдань та якісно закріпити набуття знання та вміння.