Розпочинаємо другий семестр навчання

Непомітно підійшов до кінця зимовий вікенд і вже з початку наступного тижня курсанти та студенти Національної академії Державної прикордонної служби України приступають до навчання в стінах Альма-матер.

Для курсантів всіх факультетів розпочинається другий семестр навчання –  нові лекційні, практичні заняття  та заняття на польовому центрі забезпечення навчального процесу. Студентів академії також очікує здача зимової екзаменаційної сесії. Крім того, з початком навчання, з метою вдосконалення освітнього процесу в академії відбудеться кількаденний навчально-методичний збір науково-педагогічного складу.

У прикордонному виші забезпечено виконання всіх карантинних вимог та рекомендацій стосовно провадження освітнього процесу. З початком нового семестру, враховуючи повну вакцинацію персоналу академії, продовжуємо проведення занять для курсантів в контактній формі. З цивільними студентами, які навчаються в академії за кошти фізичних (юридичних) осіб в цей семестр заняття проводитимуться за змішаною формою. Враховуючи епідеміологічну обстановку у державі та місті Хмельницькому, відповідно до вимог законодавства та запроваджених обмежень у зв’язку з  карантином, допуск на територію академії проводиться за наявності сертифікату про вакцинацію. Відтак для студентів, які не вакцинувались від Covid-19, запроваджується практика ведення онлайн-трансляцій контактних занять з використанням поширених програмно-технічних засобів.

Епідеміологічна ситуація в академії в цілому стабільна та контрольована, дозволяє провадження якісного освітнього процесу відповідно до запроваджених обмежень та рівнів епідемічної небезпеки.