Розповіли дітям про професію прикордонника

Прикордонники в черговий раз завітали до одного з оздоровчих літніх таборів на Хмельниччині, де наразі безоплатно відпочивають понад 200 дітей військовослужбовців.
Разом охоронці кордону та малеча провели чудовий день, наповнений яскравими емоціями. Військові поспілкувалися з дітьми про особливості прикордонної служби, відповіли на запитання про особливості професії, провели заняття з самооборони, показали патріотичні ролики. Прикордонники навіть ознайомили своїх юних друзів з такою непростою справою як оформлення дактилоскопічних карт, робота зі слідами рук та слідами залишеними на місці події. Не обійшовся захід і без чотирилапих помічників — службових собак. Кінологи продемонстрували роботу своїх вихованців під час виконання завдань, зокрема — дії собак під час затримання умовного злочинця, виявлення вибухівки. Бажаємо дітям цікавого відпочинку, нових друзів та веселих пригод! І нехай скоріше небо над Україною стане мирним, щоб дитинство української малечі було щасливим та радісним.