Розширюємо горизонти міжвузівського співробітництва

Національну академію Держприкордонслужби України з робочим візитом відвідали ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Фоменко та радник міністра внутрішніх справ України Станіслав Крук. Метою візиту було ознайомлення з організацією освітнього процесу академії, обмін досвідом та досягнення домовленостей про співпрацю між Національною академією Держприкордонслужби України та Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ.

Під час зустрічі ректор Національної академії генерал-майор Олександр Луцький презентував гостям навчально-матеріальну базу провідних кафедр академії, зокрема гості відвідали лабораторію дослідження документів, лабораторію прав людини, музей криміналістики та інтерактивну лінгвістичну лабораторію. Освітяни ознайомились зі специфікою занять з прикордонного контролю та прикордонної служби та відвідали гуртожитки, в яких проживають майбутні офіцери-прикордонники. В ході зустрічі керівники закладів вищої освіти підписали договір про співпрацю між вишами, зокрема у сфері академічної мобільності. Документ також передбачає співпрацю у науковій та освітній сферах, участь у проведенні науково-дослідних робіт, виконанні експериментальних досліджень, модернізації освітніх програм, а також узагальнення результатів спільної діяльності. Важливим аспектом в освітній діяльності вишів стане проведення спільних наукових, науково-практичних семінарів, вебінарів та конференцій, обмін досвідом у сфері морально-психологічного забезпечення персоналу та вдосконалення практичної складової освітнього процесу.

Додамо, що розширення міжвузівського співробітництва є одним із пріоритетних напрямків стратегії розвитку Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.