Розвиваємо співпрацю з культурно-освітніми закладами Хмельницького

Національна академія Державної прикордонної служби України продовжує налагоджувати науково-культурні зв’язки. Днями представники Національної академії відвідали Хмельницьку обласну універсальну наукову бібліотеку, де під час екскурсії ознайомилися з ресурсними, сервісними, краєзнавчими та науковими можливостями закладу. В ході зустрічі сторони
уклали угоду про співпрацю, яка передбачає спільну науково-дослідну, культурну та просвітницьку роботу. Співробітники ХОУНБ нададуть методичну допомогу в організації бібліотечної роботи прикордонному вишу, своєю чергою Національна академія сприятиме поповненню фонду наукової бібліотеки краєзнавчими виданнями.
Делегація прикордонників завітала до бібліотеки з подарунками — примірниками наукових видань Національної академії, зокрема й часопису «Наука під час війни», в якому зібрані кращі тематичні наукові есе курсантів та студентів академії.
Сподіваємося на довготривале, ефективне партнерство, побудоване на взаєморозумінні та спільному прагненні розвитку українського суспільства.