Співпраця з коаліцією «Israel Trauma Coalition»

У Національній академії Держприкордонслужби України відбулася зустріч із представниками міжнародної асоціації «Israel Trauma Coalition». Офіційний представник організації Наталія Макієнко та координатор Центру стресостійкості Хмельницької області Людмила Гундерук ознайомили учасників і учасниць заходу з особливостями діяльності Коаліції «Israel Trauma Coalition», представили Програму формування стресостійкості військовослужбовців та надали важливі знання щодо дієвих технік кризової допомоги особам, які постраждали від військового конфлікту.
«Israel Trauma Coalition – міжнародна асоціація, що охоплює більш ніж 40 громадських організацій з більш ніж 20-річним досвідом роботи з психосоціального навчання, травматизму, стійкості та готовності до надзвичайних ситуацій.
Державна прикордонна служба України завжди відкрита для взаємодії з експертною спільнотою, отже під час зустрічі було окреслено коло питань щодо подальшого співробітництва та опрацювання спеціальної програми для персоналу прикордонного вишу для розвитку здатностей регулювати свій емоційний стан, керувати стресовими станами та надавати психологічну допомогу тим, хто потребує. Значну увагу було приділено обговоренню питань щодо підготовки тренерів-мультиплікаторів для надання психологічної допомоги сензитивним групам осіб, які постраждали від військового конфлікту та визначені Національним планом дій 1325.
Щиро вдячні за плідну співпрацю. Віримо, що спільними зусиллями зможемо покращити якість психологічної допомоги та зберегти ментальне здоров’я наших воїнів.