Спортсмени Національної академії зайняли призові місця з Free- Fight

Курсанти Національної академії Держприкордонслужби України у складі збірної Хмельницької області взяли участь у Чемпіонаті України з Free-Fight, який проходив з 5 травня по 6 травня у м. Буча.

Майбутні офіцери-прикордонники продемонстрували високі спортивні результати та зайняли ряд призових місць. Зокрема у розділі “Limited fight” (вікова категорія 16-18 років) срібло вибороли курсанти 1 навчального курсу факультету безпеки державного кордону, у розділі “Real-fight” (вікова категорія 19 +) бронзу вибороли курсанти 2 та 3 навчальних курсів факультету безпеки державного кордону та 2 навчального курсу факультету забезпечення оперативно-службової діяльності, а також ще одне срібло вибороли курсанти 2 та 3 навчальних курсів факультету безпеки державного кордону.

Вітання усім медалістам! Натхнення та сил для нових перемог!