Спортивне свято для курсантів

У Національній академії Держприкордонслужби України провели спортивне свято для курсантів. У змаганнях взяли участь збірні команди з кожного факультету прикордонного вишу.
Визначали переможців з воєнізованої естафети, пляжного волейболу, футболу, перетягування каната, естафети з гирями та підйом обертом на перекладині.
Усі учасники змагань продемонстрували гідну фізичну підготовку, а вболівальники — активну підтримку, яка мотивувала команди до перемоги.
За результатами змагань перше місце посіли спортсмени факультету другого навчального курсу факультету правоохоронної діяльності.
Друге місце виборола команда другого навчального курсу факультету безпеки державного кордону.
Третє місце дісталось представникам третього навчального курсу факультету безпеки державного кордону.
Вітаємо переможців та бажаємо досягати ще більших вершин!