Спортивні вихідні

З першокурсниками Національної академії Держприкордонслужби України провели спортивне свято. Курсанти, які нещодавно отримали свої перші погони, змагалися у підтягуванні, виконанні комплексної силової вправи, комплексній естафеті та перетягуванні каната. Також пройшли матчі з футболу та волейболу.
Найкращі результати з підтягування на перекладині та виконання комплексної силової вправи продемонстрували представники факультету правоохоронної діяльності. Вони ж виявилися й найкращими гравцями у волейбол, обігравши команди інших факультетів. В естафеті найбільш вправними виявилися курсанти факультету забезпечення оперативно-службової діяльності, а у перетягуванні каната переможцями стали спортсмени факультету безпеки державного кордону.
Також новоспечені курсанти мали змогу випробувати свої сили та позмагатися у грі з футболу з командою офіцерів академії, проте перемогти досвідчених гравців не вдалося.
Спортивний азарт та хороший настрій супроводжував учасників змагань. А на завершення випробувань кожна команда окрім яскравих емоцій та вражень, отримала ще й приємні призи.