Стартувала військово-прикордонна підготовка першокурсників

На польовому центрі забезпечення навчального процесу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочалась початкова військово-прикордонна підготовка курсантів першого курсу, набору 2021 року.

Нещодавно хлопці та дівчата здолали конкурсний відбір, були зараховані на навчання і сьогодні, вперше одягнувши однострій, починають свій шлях у прикордонній службі. Підготовка розпочалась із комплексного заняття щодо заходів безпеки під час занять. З новоспеченими курсантами провели інструктажі з охорони праці та пожежної безпеки. Також їм продемонстрували заходи безпеки при поводженні зі зброєю, розповіли правила перевезення персоналу автомобільним транспортом та спеціальною технікою. Одне з занять було присвячено порядку надання першої медичної допомоги. Усі ці знання стануть у пригоді при виконанні службових обов’язків та у повсякденній діяльності.

Попереду на курсантів першого курсу чекає майже місяць наполегливих тренувань та занять, а вже скоро їхні однострої прикрасять перші курсантські погони.