Стажування у Республіці Польща

Курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького взяли  участь у  міжнародному навчанні у Спеціалізованому навчальному центрі Прикордонної варти Республіки Польща (м. Любань). Програму стажування проходили курсанти, які в майбутньому поповнять лави офіцерів підрозділів адміністративної юрисдикції
Основна мета стажування полягала у вивченні практичних аспектів забезпечення порядку в’їзду та легального перебування громадян третіх країн у державах-членах Європейського Союзу, алгоритмів затримання, ідентифікації, тримання, вислання та супроводу правопорушників.  Також майбутні офіцери-прикордонники мали  змогу опанувати сучасні методи, форми організації та інструменти здійснення адміністративно-юрисдикційної діяльності. Особливо корисним було ознайомлення з практичним комплексом заходів, що вживаються країнами-членами ЄС в період існування штучної міграційної кризи.
«Виключно позитивні враження від візиту до польських колег», — ділиться своїми враженнями курсант четвертого курсу факультету правоохоронної діяльності Богдан Кунділовський, — «Сподобалась чітка організація проведення стажування, завдяки цьому досвіду маю можливість порівняти підходи та специфіку діяльності українських та польських прикордонників».
По закінченню курсу курсантам Національної академії вручили сертифікати про проходження навчання (стажування) за напрямом «Організації протидії нелегальній міграції».