Стоп насильство!

Представники академії взяли участь у засіданні обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, що було проведено під головуванням заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимира Юр’єва.
Однією з головних тем порядку денного було питання запобігання та протидії домашнього насильства, що є найбільш розповсюдженою формою порушення прав людини.
На початку засідання Володимир Юр’єв зазначив, що в сучасному суспільстві проблема домашнього насильства залишається вкрай актуальною, а тому потребує прийняття важливих та рішучих дій щодо її подолання.
Учасниці та учасники засідання, які представляли профільні структурні підрозділи Хмельницької обласної державної адміністрації та правоохоронні органи Подільського регіону, обговорили стан, можливість профілактики та запобігання домашнього насильства у регіоні та розробили пропозиції щодо вдосконалення Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», що було ухвалено Верховною радою України у грудні 2017 року.
Значну увагу також було приділено питанню активізації використання тематичної профілактичної наочності в системі освіти та недопущення розповсюдження агресії в засобах масової інформації. Під час засідання були окреслені шляхи подальшої взаємодії між учасниками засідання, у тому числі щодо залучення психологів та представників правоохоронних органів для проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів в освітніх закладах усіх рівнів щодо виховання сімейних цінностей молодого покоління та недопущення будь-якої форми насильства.