Світлій пам’яті полеглих Героїв

Пам’ятати про загиблих Героїв – священний обов’язок кожного громадянина України, адже вони поклали на вівтар боротьби за волю України найцінніше – своє життя, їм ми завдячуємо нашим миром та спокоєм. 25 серпня 2014 року, захищаючи рідну землю від агресора на ділянці Луганського прикордонного загону, героїчно загинув Герой України полковник Євгеній Пікус, а також його бойові друзі – старший прапорщик Дмитро Арнаут, молодший сержант Олег Сороченко та старший прапорщик В’ячеслав Фірсов.

Сьогодні Державна прикордонна служба вшановує світлу пам’ять полеглих побратимів покладанням квітів у меморіальних комплексах столиці, на ритуальних майданчиках прикордонних підрозділів, друзі та родини загиблих несуть квіти до місць поховання героїв прикордонників. На мітинг-реквієм до відділу прикордонної служби «Красна Талівка», що на Луганщині, де проходили службу полковник Євгеній Пікус, старший прапорщик Арнаут Дмитро, молодший сержант Олег Сороченко та старший прапорщик В’ячеслав Фірсов прийшли батьки, близькі родичі, друзі загиблих.

Місце поховання та родину героя-прикордонника Евгенія Пікуса відвідали Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко, Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов, начальники Південного та Західного регіональних управлінь Держприкордонслужби Сергій Мул та Віктор Бабюк, ректор Національної академії Держприкордонслужби України Олександр Луцький, персонал Могилів-Подільського прикордонного загону, бойові побратими, родичі та друзі героя.

«Євген був справжнім офіцером, чоловіком, патріотом України. Він є прикладом для кожного захисника України. Пам’ять про нього завжди житиме у наших серцях, він житиме з нами допоки ми його пам’ятатимемо», – зазначив Сергій Дейнеко. Біля могили офіцера-прикордонника поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які загинули за Україну.

З великою вдячністю та сумом у серці ми завжди пам’ятатимемо Героя України, полковника Євгенія Пікуса, який є прикладом справжнього, дієвого патріотизму для кожного українця.

Слава захисникам України!