Триває практична підготовка другокурсників

Курсанти другого курсу Національної академії Держприкордонслужби України продовжують практичну підготовку у прикордонних підрозділах на західній ділянці кордону.
За ці три тижні другокурсники ознайомилися з проходженням державного кордону, специфікою служби в пунктах пропуску, характеристикою протиправної діяльності, станом інженерного облаштування на ділянках відповідальності підрозділів, де проходили практичну підготовку, а також попрактикувалися в застосуванні технічних засобів охорони кордону. Крім того, майбутні офіцери вивчили договірні документи між Україною та суміжними державами щодо проходження державного кордону.
Курсанти беруть участь у несенні служби прикордонних нарядів з охорони державного кордонну, зокрема у виявленні та затриманні правопорушників з прикордонних питань, практично відпрацьовують питання з підготовки службових документів та оформлення матеріалів справ про адміністративні правопорушення. Також майбутні офіцери залучаються до проведення безпосередньої підготовки прикордонників до несення служби в прикордонних нарядах та проведення занять з особовим складом.