Триває прийом електронних заяв для участі у конкурсному відборі на навчання у Національної академії за схемою підготовки «студент»

До уваги абітурієнтів, які бажають навчатися у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за схемою підготовки «студент»: з 29 липня 2022 року розпочався прийом електронних заяв для здобуття вищої освіти для випускників 11-х класів (на основі повної загальної середньої освіти).
Для абітурієнтів, які вступають на навчання за результатами НМТ, ЗНО за 2019-2021 роки – подання заяв триватиме до 23 серпня.
Прийом документів для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди – завершиться о 18:00 8 серпня.
Зазначимо, що відповідно до ліцензії Міністерства освіти та науки України та Правил прийому в Національній академії здійснюється набір на навчання за схемою підготовки «студент» для здобуття ступеня освіти «бакалавр» та «магістр» за кошти фізичних та/або юридичних осіб за спеціальностями 035 Філологія та 081 Право.
Докладні інструкції з подання електронних заяв доступні на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти за посиланням https://vstup.edbo.gov.ua/.