Триває виставка «АТО-ООС очима митців»

Сьогодні, керівництво та персонал Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відвідали виставку «АТО-ООС очима сучасних митців», яка відкрилася у виставковій залі Хмельницької художньої школи.
Також, на запрошення ректора Національної академії генерал-майора Олександра Луцького на виставку завітали командир військової частини 3053 підполковник Богдан Богдан та Єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло (Юристий).
У виставці беруть участь понад 50 професійних мистців Слобожанщини, які надали для експонування понад 150 робіт з усіх видів класичного та некласичного образотворчого мистецтва (живопис, графіка, скульптура, ДВМ). У своїх роботах автори відтворили образи представників усіх органів сектору безпеки та оборони України, зокрема Державної прикордонної служби. Про героїзм та мужність прикордонників, увічнених у творах мистецтва, керівник прикордонного вишу гостям розповідав особисто.
На виставці можна побачити твори скульпторки Ганна Іванової, а саме вироблені з гіпсу бюсти: «Ігор Федорович Момот, генерал-майор, Герой України», «В’ячеслав Анатолійович Семенов, капітан, Герой України», «Герой України, полковник Євгеній Михайлович Пікус». Також тут є роботи Віктора Ковтуна: «Керівник», «Нопасаран», «Слава Україні», картина Ольги Мороз «Портрет полковника А.П. Тишкевича» та багато інших експонатів.
Нагадаємо, що виставка працюватиме до 15 грудня 2021 року, тому кожен охочий зможе ознайомитися з роботами сучасних митців Слобожанщини.