Турбота про персонал вишу завжди в пріоритеті

Сьогодні, у День Святого Миколая, для привітання та обговорення поточних питань навчання ректор Національної академії Державної прикордонної служби України генерал-майор Олександр Луцький зустрівся з курсантами прикордонного вишу, які потребують батьківської підтримки та турботи.

На початку зустрічі ректор привітав курсантів – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з Днем Святого Миколая, милосердного покровителя воїнів, подорожніх, дітей та студентів, а також з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами. За доброю традицією колектив академії підготував подарунки для вихованців, також ректор вручив курсантам сертифікати про нагородження грошовою премією та передав подарунки решті курсантів, які зараз проходять практичну підготовку на державному кордоні.

Після офіційних заходів, під час спільного чаювання, разом з начальниками факультетів ректор обговорив з курсантами аспекти їх навчання, побуту та дозвілля. «Завдання ваше – успішно закінчити Національну академію та достойно виконувати свої обов’язки на державному кордоні. Керівництво академії зробить все необхідне для забезпечення вашого якісного та результативного  навчання», – зазначив Олександр Луцький. Курсанти подякували наставникам за постійну турботу та підтримку, а також за повсякчасне, відкрите і тісне спілкування.

Всього в Національній академії Держприкордонслужби України навчаються 24 курсанти та курсантки, які в силу життєвих обставин залишились без батьків. 9 курсантів із сімей, в яких батько загинув під час захисту незалежності та цілісності України в ході відбиття збройної агресії Росії. Турбота про персонал прикордонного відомства завжди в пріоритеті керівництва всіх ланок служби. Відтак опіка та допомога курсантам, які позбавлені батьківської підтримки, їх соціальний захист повсякчас на контролі керівників факультетів та ректорату Національної Академії.