У майбутніх офіцерів-кінологів розпочалися практичні заняття

В Національній академії Державної прикордонної служби України з першокурсниками факультету безпеки державного кордону, які розпочали підготовку за освітньо-професійною програмою «Організація діяльності кінологічних підрозділів Держприкордонслужби», провели перші комплексні практичні заняття з дисциплін службової кінології.

Курсанти детально розглянули питання, які стосуються порядку розміщення, утримання службових собак та особливостей догляду за ними в підрозділах охорони державного кордону. Крім того, курсанти отримали змогу особисто здійснити тестування цуценят за методом Кемпбелла, провести експертизу службових собак за робочими якостями, а також оцінити їх за конституцією та екстер’єром. Такі практичні заняття, крім іншого, дають змогу майбутнім офіцерам навчитися правильно застосувати методику відбору собак для їх подальшого службового використання під час комплектування органів та підрозділів охорони державного кордону. Такий досвід стане у пригоді для їх професійної діяльності на первинних посадах.

Наступним етапом практичної підготовки курсантів-кінологів стануть комплексні практичні заняття, під час яких вини вчитимуться організовувати загальний (виховний) курс дресирування службових собак.