У Національній академії Держприкордонслужби відбулося перше засідання Наглядової Ради

Сьогодні, 26 червня 2020 року, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулося перше засідання Наглядової Ради за участі Народного депутата України Павла Сушка та Народного депутата України Миколи Стефанчука. По відеозв’язку до засідання долучився Народний депутат Олександр Бакумов.

У заході також взяли участь директори департаментів та управлінь Адміністрації Держдприкордонслужби, керівництво області та міста та керівництво академії. Під час засідання сторони затвердили положення про Наглядову Раду та її склад. Зокрема, учасники зібрання вирішили, що підтримка розбудови Національної академії Держприкордонслужби та розроблення нових навчальних планів надасть можливість здійснювати підготовку офіцерів-прикордонників як професіоналів за призначенням для підрозділів охорони кордону України.

У ході проведення було затверджено проєкт програми розвитку академії до 2025 року.

Водночас, члени Наглядової ради домовилися про продовження і поглиблення співпраці та подальше залучення представників до участі у передбачених заходах відповідно до плану реалізації програми розвитку навчального закладу.

Під час обговорення також розглянули й інші важливі аспекти діяльності академії.

У завершальному слові голова Наглядової ради Павло Сушко привітав всіх з початком роботи Наглядової ради та висловив сподівання, що цей колегіальний орган сприятиме успішному розвитку Національної академії, залученню фінансових ресурсів для забезпечення діяльності академії з основних напрямів розвитку, а також ефективній взаємодії з державними органами, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та суб’єктами господарювання в інтересах підвищення якості освітньої діяльності вищого військового навчального закладу.