Учасники параду відвідали головну спортивну арену України

З-поміж курсантів Національної академії Державної прикордонної служби України досить багато футбольних вболівальників, які не пропускають жодного поєдинку як національної, так і міжнародних першостей. А бути у відрядженні в столиці і не відвідати головну арену України футбольні фани дозволити собі не можуть.

Відтак, цими вихідними курсанти парадного розрахунку відвідали футбольний матч української Прем’єр-ліги «Шахтар – Олександрія», який відбувся на НСК «Олімпійський». Майбутні учасники параду отримали чимало яскравих емоцій від протистояння футбольних фаворитів, та й в цілому таке дозвілля прийшлося до душі прикордонникам. Охочих відвідати поєдинок, в години відпочинку після щоденних виснажливих тренувань, виявилось чимало, тому вже завтра курсанти знову вболіватимуть за українців на матчі Ліги чемпіонів у якому «Шахтар» прийматиме бельгійський «Генк».

Нагадаємо, що курсанти Національної академії продовжують підготовку до параду військ, який відбудеться у столиці на честь 30-ї річниці Незалежності України.