Удосконалення військової освіти

Представники науково-педагогічного складу Національної академії взяли участь у курсі підвищення кваліфікації. Цей захід став другим етапом програми Офісу зв’язку НАТО з удосконалення військової освіти України DEEP (Defence Education Enhancement Programme). Викладачами курсу виступили представники українських військових вишів (Національної академії Сухопутних військ та Житомирського військового інституту), які раніше вже успішно завершили програму підвищення кваліфікації в рамках DEEP.
Учасники заходу прослухали змістовні лекції щодо впровадження методів активного навчання, які дозволяють максимально підвищити активність кожного з учасників освітнього процесу та ефективно включатися в інтелектуальну та практичну діяльність у процесі опановування предмета. Зокрема, мова йшла й про те, які з методів можуть бути найбільш ефективними саме у прикордонному виші.
Під час курсу викладачі також обмінялися досвідом, обговорили та проаналізували проблемні питання, які можуть виникнути в ході впровадження методів активного навчання в освітній процес.