Успіх на Кубку України з самбо

У складі збірної Хмельницької області, курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України взяли участь у змаганнях на Кубок України з боротьби самбо, які проводилися в Києві з 01 по 03 лютого.

Кубок України вперше було проведено у чотирьох індивідуальних дисциплінах: до традиційних видів програми зі спортивного самбо серед чоловіків і жінок та бойового розділу серед чоловіків приєдналося жіноче бойове самбо.

Курсанти факультету забезпечення оперативно-службової діяльності привезли зі змагань три медалі: одне «золото» та дві «бронзові» нагороди.  Ще одну медаль за третє місце виборов представник факультету правоохоронної діяльності.

В цілому Хмельницька область на цих змаганнях посіла перше командне місце.

Вітаємо спортсменів! Бажаємо подальших перемог, нових висот і невичерпного ентузіазму у кожній вашій подорожі до успіху!