В Національній академії презентували фотопроєкт «Жінки, які наближають перемогу»

Цього тижня у Національній академії Державної прикордонної служби України продемонстрували фотовиставку «Жінки, які наближають перемогу».

Захід проходить під егідою Хмельницької громадської організації «Тепло рідних сердець» та Хмельницької обласної громадської організації «Подільський Центр «Гендерна рада». Ініціаторкою та модераторкою проєкту є директорка Хмельницького міського центру туризму, голова Хмельницької Громадської організації «Тепло рідних сердець, волонтерка Леся Стебло. Фотопроєкт має на меті привернути увагу громадськості до важливості ролі жінок у громадському житті, у зміцненні обороноздатності країни, а також участі у патріотичному вихованні молодого покоління. Учасниці проєкту презентували курсантам життєві історії жінок-берегинь, волонтерок, громадських діячок, жінок, які на власному досвіді знають, що таке війна, жінок – представниць сектору безпеки та оборони, а також жінок, які беруть активну участь у суспільно-політичному житті Хмельниччини. Під час розповіді Ірини Ковалевської, громадської активістки, керівниці волонтерської групи «МАСКУТИ» персонал академії дізнався про важливість та особливості виготовлення маскувальних сіток та костюмів для військовослужбовців, а курсанти мали можливість приміряти маскувальні костюми, які виготовлялись руками волонтерів. Мати загиблого Захисника України Максима Яровця, волонтерка Наталія Баран розповіла про подвиг свого сина – командира роти глибинної розвідки ЗСУ, який віддав власне життя за рідну Батьківщину, виконуючи свій військовий обов’язок на сході України, за що був нагороджений Орденом Богдана Хмельницького III ступеню (посмертно) і який є Почесним громадянином міста Хмельницького.

Організатори зазначили, що планується створення друкованого видання про жінок, які є учасницями проєкту. Фотовиставка триватиме та подорожуватиме Хмельниччиною до серпня 2022-го.