В Національній академії провели науково-практичну конференцію

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулась всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми правоохоронної діяльності в умовах воєнного стану». Захід провели у режимі онлайн. Співорганізатором конференції виступив Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка Володимира Володимировича Сташиса Національної академії правових наук України.
Звертаючись до учасників з вітальним словом, заступник ректора з навчальної та наукової роботи Національної академії доктор педагогічних наук, доцент полковник Сергій Білявець висловив сподівання, що спільними зусиллями науковці зможуть здійснити глибокий та комплексний аналіз найбільш проблемних питань у сфері правоохоронної діяльності в умовах воєнного стану та запропонувати шляхи їх вирішення.
В роботі конференції взяли участь близько 200 правників і молодих науковців, які подали свої наукові статті з найбільш важливих проблем реалізації кримінально-правової політики в умовах воєнного стану, адміністративно-правового регулювання діяльності сектору безпеки і оборони України та оперативно-розшукової діяльності в сучасних умовах.
За підсумками конференції буде підготовлено збірник тез наукових доповідей, електронна версія якого буде доступна на сайті Національної академії у розділі «Наука».