В Національній академії провели тренінг від фонду ООН

Персонал Національної академії Державної прикордонної служби України взяв участь у спеціалізованому тренінгу «Міжвідомча взаємодія у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі». Дводенний тренінг (13-14 вересня) був організований Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) спільно з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках проєкт «Трамплін до рівності: проєкт зі зміни соціальних норм та викорінення гендерних стереотипів задля сталого розвитку та добробуту жінок і чоловіків в Україні».
Ведучі заходу — експерти Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Сергій Велігодський та Олексій Гелюх — значну увагу приділили питанням взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування, закладів та установ, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на засадах сучасної нормативно-правової бази. Акцент було зроблено на відповідальності суб’єктів на різних рівнях за невиконання посадових обов’язків щодо реагування на випадки домашнього насильства.
Учасники заходу обговорили можливість проведення спільних заходів, націлених на формування правової культури та здійснення профілактичної роботи щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.