Вакцинація – найдієвіший інструмент боротьби з розповсюдженням коронавірусу

Понад 94% персоналу Національної академії Державної прикордонної служби України отримали першу дозу вакцини від COVID-19.

З початку пандемії, спричиненої поширенням вірусу Covid-19, пріоритетним завданням у питанні забезпечення якісного освітнього процесу у прикордонному виші залишається проведення заходів недопущення стрімкого розповсюдження хвороби серед персоналу академії та дотримання визначених карантинних норм. Це, зокрема, використання персоналом засобів індивідуального захисту, температурний скринінг, вологе прибирання, провітрювання та дезінфекція всіх приміщень, тестування на наявність вірусу Covid-19 та контроль персоналу, який контактував із хворими.

Окрім наведених заходів протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції, найдієвішим засобом стримування розповсюдження Covid-19 залишається проведення профілактичних щеплень від небезпечного недугу. Завдяки свідомому ставленню персоналу прикордонного вишу та якісно організованій системній роботі з бригадами медиків МОЗ та МВС України, від березня цього року 94% особового складу Національної академії отримали щонайменше одну дозу вакцини від інфекційної хвороби, яку спричиняє вірус SARS-CoV-2 та понад 60% персоналу прикордонного вишу пройшли ревакцинацію. Також повсякчасно військовослужбовцям та працівникам Національної академії доводиться інформація про стан охоплення вакцинацією персоналу відомства в цілому, роз’яснюється важливість дотримання визначених карантинних норм та профілактичних заходів.

Додамо також, що провести вакцинацію всього особового складу Національної академії, який не має абсолютних протипоказань до проведення щеплень, планується вже до кінця жовтня.