ВАЖЛИВО! Додаткова інструкція для окремо пойменованої категорії вступників

Зверни увагу, що окремо пойменована категорія вступників – це особи, які бажають навчатися у прикордонному виші, однак проживають на тимчасово окупованих територіях або переселилися з них після 01.01.2023, а також, які проживають на територіях, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження та, відповідно, не мали можливості встановленим порядком звернутися в підрозділи комплектування, щоб оформити навчальну справу, пройти первинний медичний огляд та попередній етап професійно-психологічного відбору.

Отже, якщо ти відносишся до цієї категорії – дій за наступним алгоритмом.

КРОК 1.  Особисто підготуй документи для формування навчальної справи та в електронному варіанті відправ ці документи до приймальної комісії на поштову скриньку vstup_nadpsu@dpsu.gov.ua або dobir_nadpsu@dpsu.gov.ua.  Пам’ятай, цей крок необхідно встигнути здійснити у термін до 29 червня.

Детальніше, які документи необхідно підготувати та відправити, а також зразки їх заповнення дивись за посиланнями Підготовка курсантів

Крім того, пам’ятай, що на всі документи, які ти надсилаєш, має бути накладений кваліфікований електронний підпис (КЕП).

Порядок отримання КЕП та підписання файлів дивись за посиланням https://nadpsu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/poryadok-otrymannya-ta-korystuvannya-kep.pdf .

КРОК 2. Підготуй весь перелік документів для проходження медичного огляду, але зверни увагу на терміни дійсності деяких медичних довідок. Вони повинні бути дійсні на момент прибуття до академії (орієнтовно 30 червня – 5 липня).

Перелік документів для медичного огляду дивись за цим посиланням https://nadpsu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/perelik-dokumentiv-mo-vlk.jpg 

КРОК 3. Будь готовим до заходів конкурсного відбору!

Отже, тобі необхідно прибути в Національну академію у визначені дні (за окремим графіком, або за персональним викликом) для того, щоб:

  • пройти медичний огляд;
  • пройти професійно-психологічний відбір;
  • пройти реєстрацію вступника; (на цьому етапі подумай, яку конкурсну пропозицію обрати, але знай ти можеш подати 5 заяв на різні позиції);
  • пройти перевірку рівня фізичної підготовленості (показове відео – як пройти випробування дивись за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=mfnSzxQ3BqE&t=1s  ). 

КРОК 4. 17 серпня буде оприлюднено рейтинговий список із зазначенням кандидатів рекомендованих до зарахування!

        КРОК 5. Виконання вимог до зарахування. Зверни увагу! Якщо ти не додав оригінали документів під час реєстрації – то саме час це зробити.

КРОК 6.  Зарахування вступників.

Наші вітання! Ти пройшов усі етапи і тепер ти курсант Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.