Ветерани-прикордонники зустрілись з учасниками параду військ

Вчора, у місці розташування табірного збору парадних розрахунків Держприкордонслужби України відбулась зустріч ветеранів-прикордонників з майбутніми учасниками параду військ.
Голова Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників генерал-лейтенант у відставці Анатолій Макаров та заступник голови організації генерал-майор у відставці Сергій Савін передали вітання від членів організації персоналу розрахунків та високу оцінку ходу їх підготовки. Ветерани розповіли про минулі паради військ, власну участь у масштабних державних заходах та закликали персонал і надалі тримати високу планку підготовки парадних батальйонів прикордонників. Також, голова спілки нагородив грамотами кращих військовослужбовців парадних батальйонів та кінологічного розрахунку, а також батальйону забезпечення. Натомість курсанти продемонстрували рівень стройової підготовки та пройшли урочистим маршем перед наставниками.
Після спільного фотографування гості ознайомились із побутом прикордонників та побажали вдалого та взірцевого проходження під час головного свята України.