Вічна пам’ять полковнику Юрію Юрчику

Вшановуємо пам’ять випускника Національної академії Державної прикордонної служби України — першого заступника начальника 10 мобільного прикордонного загону ДОЗОР полковника Юрія Юрчика, який загинув рік тому, 08 січня 2023 року, рятуючи поранених побратимів у найгарячішій, на той час точці російсько-української війни – на Бахмутському напрямку в місті Соледар.
Цей сміливий та мужній офіцер ніколи не ховався за спинами інших, завжди йшов першим та своїм прикладом мотивував інших. Юрій майже 20 років служив народові України захищаючи кордони рідної країни, був зразковим прикордонником, справжнім офіцером, надійним побратимом, професіоналом своєї справи, люблячим батьком і сином…
У свій останній бій Юрій Юрчик пішов, щоб захистити свій дім, своїх рідних, свою країну від російських окупантів. Він мужньо керував обороною безпосередньо на вогневих позиціях, де йшли запеклі бої, та разом з побратимами не давав ворогу просунутись вперед і захопити Соледар. Під час одного з масованих ворожих обстрілів зі ствольної артилерії, мінометів та стрілецької зброї Юрій Юрчик допомагав тяжкопораненим бійцям суміжного підрозділу Сил оборони України евакуюватися, але, на жаль, сам вберегтися не зміг. Прикордонник отримав осколкові поранення, що були несумісні з життям.
Поховали Героя-прикордонника на рідній Хмельниччині, у місті Старокостянтинів. У захисника залишились дружина та донька.
Указом Президента України від 23 лютого 2023 року №99/2023 за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі полковнику Юрію Юрчику присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).
 Навіки у строю!