Відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора військових наук

У Національній академії Держприкордонслужби України відбулось засідання спеціалізованої вченої ради Д 70.852.44 для проведення разового захисту дисертації на присудження наукового ступеня доктора військових наук.

У засіданні ради взяли участь провідні науковці Центрального науково-дослідного інституту Збройних Сил України, Національного університету оборони України, Харківського національного університету Повітряних Сил України імені Івана Кожедуба, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Національної академії Національної гвардії України та Київського інституту Національної гвардії України.

Колектив Національної академії вітає професора кафедри прикордонної служби факультету безпеки державного кордону кандидата військових наук, доцента полковника Артема Братка з успішним захистом докторської дисертації на здобуття наукового ступеня доктора військових наук за спеціальністю 21.02.02 «Охорона державного кордону».

Бажаємо успішного втілення всіх творчих планів, професійного зростання та натхнення в майбутніх наукових пошуках!

Також вітаємо наукового консультанта Заслуженого працівника освіти України, доктора військових наук, професора Анатолія Мисика! Висловлюємо щиру вдячність всім учасникам заходу за наукову співпрацю!