(ВІДЕО) 31 рік гордості та відваги

   

Сьогодні Національна академія Державної прикордонної Служби України імені Богдана Хмельницького відзначає свою 31-у річницю. Вже понад 30 років прикордонний виш готує гідних офіцерів-прикордонників, сміливих захисників кордону  рідної країни.
Ми пишаємося нашими випускниками, які проявили себе справжніми відважними Воїнами, незламними Героями та Патріотами. Президент України нагородив дев’ятьох випускників Національної академії найвищим ступенем відзнаки — званням Героя України. На превеликий жаль, сім прикордонників отримали цю почесну нагороду посмертно Сьогодні на прикладах цих сміливих людей в академії продовжують виховувати нові покоління прикордонників.
Національна академія Державної прикордонної служби України зберігає славні прикордонні традиції, береже історичну пам’ять та при цьому в ногу з часом рухається вперед! Прикордонний виш — це покликання, це цілеспрямованість, це лідерство, це навчання, це практика, це самовдосконалення та розвиток.
Вітаємо Альма-матер
Бажаємо невичерпного ентузіазму та нових вершин! І нехай якнайшвидше наші українські прапори замайорять на всій лінії кордону.