(ВІДЕО) Курсанти-вступники 2021 року отримали свої перші погони

Першокурсники, які цьогоріч вступили на навчання до Національної академії Держприкордонслужби України, отримали перші курсантські погони.

Сьогодні на польовому центрі забезпечення навчального процесу академії відбулось урочисте вручення курсантських погонів новоспеченим курсантам.  Для кожного покоління курсантів це важлива подія, адже з  моменту зарахування до лав Національної академії розпочинається дорослий, самостійний, виважений шлях до нових знань, звершень та професійного становлення. «Це відповідальна та пам’ятна церемонія для кожного курсанта, яка засвідчує прагнення стати офіцером-прикордонником, захисником кордонів Батьківщини», – зазначив у своєму виступі ректор Національної академії генерал-майор Луцький.

Після вручення погон та освячення молодого поповнення, курсанти поклали квіти до пам’ятної стели Павлу Дияку, військовослужбовцю навчального центру академії, який героїчно загинув під час виконання завдань з захисту територіальної цілісності нашої Батьківщини. А після церемонії, батьки ще вчорашніх школярів та ліцеїстів зустрілись із керівництвом прикордонного вишу та впродовж кількох годин мали змогу провести час із дітьми.   

Зазначимо, що з кінця липня тривають заходи початкової військово-прикордонної підготовки для нових першокурсників академії. Після завершення місячного курсу ще вчорашні абітурієнти, а від сьогодні – курсанти-прикордонники складуть Військову Присягу та продовжать підготовку в стінах академії згідно з навчальним планом.