(ВІДЕО) Прикордонники долучились до мистецько-патріотичної акції «Час обрав нас»

   

Оркестр Національної академії Держприкордонслужби України провів імпровізований виступ для хмельничан та гостей міста. Захід відбувся на майдані біля кінотеатру імені Т.Г. Шевченка та був присвячений до Дня пам’яті та примирення.

Сьогодні, у день коли весь світ вшановує чергову річницю перемоги над нацизмом, прикордонники Національної академії долучились до мистецько-патріотичної акції «Час обрав нас», ініційованої Збройними силами України. Під час виступу музиканти військового оркестру виконали десять народних  та сучасних музичних композицій українських митців та подарували хмельничанам частинку таких потрібних у час війни позитивних емоцій.

Перемога над нацизмом для українців – це особливий день, оскільки з 1939 по 1945 роки Україна зазнала найбільших людських та економічних втрат серед усіх народів світу, які брали участь у Другій світовій війні. Злочинна історія нацизму не зупинилась 1945 року – її продовжила сучасна російська федерація війною в Україні. Але свободу не здолати, адже прагнення українців до перемоги сильніше за все!