(ВІДЕО) ТАТО (Travinskiy cover) – Каріна Гежа

Батько – втілення сили, мужності та надійності! Це захисник, наставник, вчитель та друг! Він завжди підтримає у складні моменти та підставить своє плече! Мудрі батьківські поради допомагають нам гідно прийняти всі складнощі життя та знайти правильний шлях.

На жаль, сьогодні, через кляту війну тисячі батьків не мають можливості обійняти своїх дітей… Дякуємо усім татусям, які захищають Україну, щоб діти могли жити в мирній, вільній та сильній країні! Нехай кожна дитина дочекається того щасливого дня, коли зможе обійняти свого батька!

З нагоди Дня батька, який щороку відзначають у третю неділю червня, представляємо чудову відео роботу до кавер-версії пісні Богдана Травінського “Тато”, яку виконує Каріна Гежа, курсантка факультету безпеки державного кордону Національної академії Державної прикордонної служби України.

Дякуємо за чудову співпрацю та допомогу у записі композиції та фільмування Олегу Шеліхевичу (студія звукозапису “Фітіль”) та керівництву Хмельницької обласної філармонії, а  також автору пісні!