(ВІДЕО) З Днем Незалежності, незламна Україно!

   

Наші вороги намагалися та продовжують робити все, щоб стерти це свято з календаря, але ми вистояли та даємо гідну відсіч! Все це стало можливим завдяки єдності та незламності українського народу та  завдяки героїзму та жертовності безстрашних українських захисників!

Кожен день Герої ризикують своїм життям, щоб забезпечити мирне майбутнє для наступних поколінь та зберегти суверенність України. Щодня прикордонники разом з побратимами Сил оборони виконують складні бойові завдання, щоб наблизити довгоочікуваний день Перемоги!

Дякуємо  усім тим, хто зараз боронить Україну від російських загарбників зі зброєю в руках, тим, завдяки кому ми можемо бути вільними у власній вільній країні.

Український народ став нині як ніколи єдиним, готовий зробити все можливе для того, щоб здобути перемогу та мати можливість під мирним небом відзначити кожен наступний День незалежності! Наш єдиний шлях — шлях до перемоги! Україна та український народ неодмінно переможуть російських загарбників! Ми виженемо з нашої землі кожного окупанта та вийдемо на міжнародно визнані кордони нашої держави!

«Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці, запануєм і ми, браття, у своїй сторонці!»

Гімн України виконує солістка оркестру Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Аліна Горбатовська.