(ВІДЕО)Безпека державного кордону — понад усе!

   
Спеціальність «Безпека державного кордону» є провідною спеціальністю, за якою навчаються курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
Прикордонний виш — це єдиний в Україні заклад вищої освіти, який готує фахівців за цією спеціальністю.
Під час навчання майбутні офіцери-прикордонники вивчають аспекти несення служби прикордонних нарядів, організації служби змін прикордонних нарядів, здійснення прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон, а також питання управління прикордонними підрозділами. Опановують порядок застосування озброєння, алгоритми дій в умовах радіаційного, хімічного, біологічного зараження, поводження з вибухонебезпечними предметами та багато іншого. Значне місце у підготовці майбутніх офіцерів займає фізична підготовка.
Після завершенню навчання, термін якого становить 3 роки 10 місяців, юнаки та дівчата здобувають ступінь вищої освіти «бакалавр» та академічне право на подальше навчання за магістерськими програмами.
Курсанти факультету безпеки державного кордону підготували відео, у якому більш детально розповідають про особливості своєї спеціальності.
Цікавить більше
 
✅ Правила прийому та інша корисна інформація щодо вступу — на офіційному сайті навчального закладу у розділі «Вступнику» 👉 https://nadpsu.edu.ua/
☎️Приймальна комісія (097) 251 51 14
📲Telegram – група «ВСТУП НАДПСУ» https://t.me/+WRAQAeWr-uHmeKy-