(ВІДЕО) Перші з честю і на військовому параді!

Відбувся найвидовищніший військовий парад присвячений 30-й річниці Незалежності України, якого з нетерпінням чекали та до якого завзято готувались учасники парадних батальйонів та підрозділи забезпечення табірного збору Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Курсанти та офіцери, військовослужбовці за контрактом та працівники, викладачі і керівники навчальних курсів, факультетів та управління вишу, кухарі, водії та музиканти – кожен зі складу табірного збору Національної академії зробив свій вклад у підготовку до головного свята країни. Як і в минулі роки – парадні розрахунки Держприкордонслужби України пройшли зразково, адже ще з перших тренувань на летовищі ДП “Антонов” та під час усіх репетицій на Хрещатику відмічались у кращу сторону командуванням Збройних Сил України. Особливу симпатію киян та гостей міста встигли завоювати прикордонники кінологічного розрахунку Держприкордонслужби, які зі службовими собаками також прямували у складі пішої колони. А візитівкою курсантів у зелених беретах і кашкетах стало запальне виконання стройової пісні парадного розрахунку, з якої перед кожною репетицією розпочинали свою ходу по головній вулиці столиці охоронці кордону. Не став виключенням і день військового параду – вже о восьмій годині ранку Хрещатиком лунала пісня “Кордон” Василя Тимощука на музику Миколи Маєвського та гучне “ПРИКОРДОННИКИ – ПЕРШІ З ЧЕСТЮ!”.

Понад два місяці щоденних тренувань позаду, в активі – корисний досвід, море вражень, незабутні спогади та гордість за свою країну та поступ суспільства. Отож, майбутні офіцери, тільки вперед і рівно тим самим впевненим кроком як на Майдані!