(ВІДЕО)Провели урочисті заходи з нагоди Дня створення Національної академії

   
З нагоди 31-ї річниці створення Національної академії Державної прикордонної служби України відбулось урочисте зібрання персоналу прикордонного вишу.
Захід розпочався із хвилини мовчання, якою присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв, які віддали життя заради свободи рідної землі.
Ректор Національної академії генерал-майор Олександр Луцький зазначив, що академія розвивається, активно переходить на стандарти НАТО. «Пишаюсь тим, що наш навчальний заклад посідає гідне місце серед провідних вишів країни! Особлива гордість переповнює за звитяги та досягнення випускників нашої академії, багато з яких удостоєні найвищих нагород та відзнак», — зазначив ректор.
Слова вдячності прозвучали від випускника Національної академії народного депутата України Юрія Здебського: «Я вдячний академії за ту освіту яку вона мені надала! Зараз разом з викладачами прикордонного вишу ми розробляємо потужну законодавчу базу для прикордонників. Дякую викладацькому складу, дякую всім, хто тут працює. Маю честь з вами співпрацювати».
Привітали прикордонний виш також й інші почесні гості — керівництво області та міста, представники силових структур Хмельницького.
Під час заходу кращих військовослужбовців та працівників академії нагородили відзнаками, грамотами, подяками та цінними подарунками. Крім того, ректор Національної академії вручив погони офіцерам, які отримали чергове військове звання, почесні грамоти та подарунки від очільників Хмельницької обласної державної адміністрації, обласної ради та міського голови.