(ВІДЕО)Визначили чемпіонів Держприкордонслужби з самбо

   
В Хмельницькому відбувся Чемпіонат Держприкордонслужби України з боротьби самбо пам’яті героїв-прикордонників. Це перший подібний чемпіонат серед прикордонників з початку повномасштабного вторгнення.
У змаганнях цього року взяли участь 13 команд з різних областей України, які представляли прикордонні загони, а також навчальні заклади та підрозділи Держприкордонслужби.
У церемонії урочистого відкриття змагань взяли участь заступник начальника відділу – начальник фізичної підготовки і спорту відділу спеціальної підготовки полковник Тарас Клим; в.о. голови Спортивного комітету ДПСУ полковник Євген Трачук; директор Управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької обласної військової адміністрації Наталія Томусяк; начальник Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Василь Головатюк; заступник голови Хмельницької обласної організації «Динамо» Геннадій Домбровський. Головним суддею змагань став суддя міжнародної категорії Ігор Мацай.
«Самбо — це вид спорту справжніх чоловіків, який загартовує та дає змогу впевнено поводитися в умовах бойових дій чи екстрених ситуацій», — впевнений начальник фізичної підготовки і спорту відділу бойової та спеціальної підготовки штабу Чернігівського прикордонного загону імені Князя Володимира Великого капітан Мельник Максим.
«Проводимо чемпіонат у дещо оновленому форматі. У змаганнях беруть участь саме діючі військовослужбовці. Сюди з’їхались прикордонники з різних загонів, зокрема і з бойових підрозділів, тож цей чемпіонат є своєрідною реабілітацією для військовослужбовців. Вони зібрались, зустрілися з побратимами, відпочили від щоденного навантаження», — говорить в.о. голови Спортивного комітету ДПСУ полковник Євген Трачук.
В серії динамічних та напружених поєдинків перемогу здобула команда Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Друге місце вибороли спортсмени Одеського прикордонного загону та третє – ОКПП «Київ».
👍Вітаємо спортсменів-прикордонників з успішним виступом на змаганнях та бажаємо подальших успіхів!