(ВІДЕО) Відкрили меморіальну дошку Захиснику України

   

У Дунаївцях, що на Хмельниччині відкрили меморіальну дошку захиснику України, випускнику Національної академії Держприкордонслужби України підполковнику Сергію Лакею, який у 2022 році загинув під час виконання бойових завдань на Донеччині. Меморіальну дошку встановили на фасаді ліцею №3 де навчався Сергій,  у день коли йому мало б виповнитися 36 років.

Після літургії та освячення дошки слова вдячності за життя та подвиг Героя висловлювали родині прикордонника керівники місцевої громади та ліцею, командири та друзі Сергія. Також, заступник ректора Національної академії Держприкордонслужби України полковник Павло Лисак вручив сім’ї Героя медаль “Захиснику Вітчизни”, якою офіцер був нагороджений за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій Присязі. Після заходу прикордонники та близькі Сергія також поклали квіти на Алеї Героїв міста та до могили Героя.

Під час повномасштабного вторгнення підполковник Сергій Лакей проходив службу в Луганському прикордонному загоні. Прикордонник не вагаючись став на захист рідної країни, виконуючи бойові завдання практично «на нулі». Він жив свободою та волею України та завжди був на захисті справедливості! 9 березня 2022 року, після бою у населеному пункті Терни, Краматорського району Донецької області, з прикордонником було втрачено зв’язок. Після деокупації населеного пункту було підтверджено загибель Сергія Лакея в тому запеклому бою.

Маємо пам’ятати та передавати наступним поколінням історії наших мужніх Героїв! Низький уклін та шана Воїнам, які стали на захист рідної країни та віддали найдорожче – своє життя!