Відомий естонський філософ провів ряд лекцій в Національній академії

До Національної академії Державної прикордонної служби України завітав відомий естонський соціолог, філософ, соціальний психолог, освітній експерт, почесний професор Тартуського університету Юло Вооглайд.

Видатний гість провів ряд лекцій для викладачів, науковців та курсантів академії. Свого часу 87-річний Юло Вооглайд заснував в Естонії три експериментальні інноваційні школи та багато працював над питаннями реформування освіти. Тож лекції професора були присвячені мисленню, пізнанню, дослідженню якості знань та освіти.

Юло Вооглайд зазначає, що навчитися думати самостійно набагато важче, ніж сформувати знання: «Якщо людина не вміє розмірковувати, то не варто говорити про освіченість. Наявність знань – це не освіта». Також освітній експерт наголошує на необхідності комплексної та системної освіти, що формує свідомих і відповідальних людей.

Лекції викликали живий інтерес аудиторії та були цікавими та пізнавальними.