Відверта розмова про чоловіче здоров’я

Курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України зустрілися із провідним лікарем-урологом Хмельницької обласної лікарні , кандидатом медичних наук Олександром Алешко та заслуженим лікарем України, кандидатом медичних наук, заступником директора Хмельницької обласної лікарні з гінекології та акушерства, провідним лікарем Ларисою Притуляк.
Досвідчені фахівці провели тренінг для майбутніх офіцерів-прикордонників на тему «Відверта розмова про чоловіче здоров’я».
Олександр Алешко звернув увагу курсантів на те, що статистика свідчить про те, що мужні та сильні чоловіки не завжди зважають на своє здоров’я, інколи приховують хвороби, відкладають візит до лікаря до останнього. Курсанти дізнались про профілактику захворювань, що передаються статевим шляхом, про профілактику сечокам’яної хвороби, про ситуації, коли необхідно звертатися до лікаря.
Аудиторії надали інформацію щодо ризиків тютюнопаління, вживання наркотичних речовин, алкоголю — адже ці фактори мають значний вплив на розвиток онкозахворювань органів сечовидільної системи. Також увагу чоловіків звернули на важливість збереження репродуктивного здоров’я.
Наприкінці зустрічі майбутнім офіцерам-прикордонникам дали рекомендації щодо збереження здоров’я, зокрема щодо важливості фізичної активності, збалансованого харчування та регулярних профілактичних оглядів.