Відверта розмова про жіноче здоров’я

Відомий фахівець — заступник директора Хмельницької обласної лікарні з акушерсько-гінекологічної допомоги, заслужений лікар України Лариса Притуляк провела для жінок Національної академії Держприкордонслужби України тренінг з питань здоров’я.

Під час зустрічі лікарка розкрила особливості збереження здоров’я жінок у складний період  — період війни, коли руйнується звичний перебіг життя, а постійні стресові стани спричиняють проблеми зі здоров’ям. «Здоров’я жінок – це здоров’я нації, воно впливає на здоров’я усього суспільства», — зазначила спікерка заходу.

Особливу увагу Лариса Притуляк звернула на той факт, що здоров’я жінки опирається не тільки на репродуктивну систему, на яку значно впливають стресові стани, але значною мірою залежить від здорового способу життя, раціонального харчування, належного сну, водного балансу та внутрішньої рівноваги. Звертаючи увагу на те, що війна суттєво впливає на жіноче здоров’я, Лариса Притуляк надала низку практичних рекомендацій як зберегти та стабілізувати стан жіночого здоров’я в емоційній, психічній, професійній, соціальній та духовній сферах.

Також лікарка звернула особливу увагу на важливість проходження профілактичних оглядів як запоруки  збереженні здоров’я жінки.

Наприкінці зустрічі Лариса Притуляк відповіла на запитання жінок та надала індивідуальні консультації.