Війна, що нас змінила…

Курсантам Національної академії презентували виставку юної художниці Аліни Стебло «Війна, що нас змінила».

Аліна – учениця 9 класу Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького. З початку повномасштабного вторгнення дівчина долучилася до активної допомоги збройним силам України, стала волонтеркою ГО «Захист – об’єднання волонтерів». Громадська організація об’єднує за різними напрямками діяльності понад 500 людей доброї волі, які щоденною працею наближають Перемогу України над ворогом. Розмальовані фляги, шоломи та картини авторства Аліни (всього більш як 40 робіт) були передані організацією на аукціони в США, Францію, Австрію, Іспанію та Польщу, що дозволило зібрати понад 50000 грн для закупівлі необхідних речей для військових.

 «Мої роботи є дзеркалом душі та морального стану в той чи інший період військових дій. Як показала практика, це є своєрідною терапією, яка приносить користь не тільки мені, а й іншим людям. Виставка має патріотичну та благодійну мету, адже допомога ЗСУ – це обов’язок кожної свідомої людини», – каже Аліна Стебло.

«Війна, що нас змінила…» – це перша персональна виставка юної художниці. В ній суспільству демонструються емоції та почуття молодого покоління, які викликані війною та наслідками російської агресії. Свідома громадянська позиція Аліни є мотиваційним фактором бути відповідальним перед своєю країною, а її особистий приклад важливий для багатьох людей, зокрема для молоді.

Під час заходу юна художниця поспілкувалася з курсантами, розповіла їм про концепцію та ідею виставки, а також відповіла на запитання стосовно своєї творчості.