Військовослужбовець Національної академії отримав державну нагороду

Військовослужбовець Національної академії Держприкордонслужби України майстер-сержант Роман Нагорнюк отримав з рук Президента України орден «За мужність» ІІІ ступеня.
Роман Нагорнюк проходив військову службу в лавах Прикордонних військ України з 1995 року. За роки служби проявив себе патріотом держави, відданим українському народові та конституційному обов’язку. По закінченню терміну дії контракту Роман Нагорнюк був звільнений у запас Збройних Сил України. А з початком повномасштабного вторгнення військовослужбовець знову повернувся до лав Державної прикордонної служби України.
Перший бойовий досвід Роман Нагорнюк отримав під час оборони Києва та Київської області. Зокрема, брав участь в запеклих боях за село Мощун. Тоді прикордонник Роман Нагорнюк з побратимами завдали високих втрат елітним підрозділам російського десанту та морській піхоті противника.
У березні минулого року, під час виконання бойових завдань, майстер-сержант Роман Нагорнюк отримав травму та наразі проходить службу у прикордонному виші.
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі штаб-сержант Нагорнюк Роман Анатолійович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.