Вітаємо кафедру Національної безпеки та управління

Сьогодні, 07 липня кафедра Національної безпеки та управління Національної академії відзначає своє 25-річчя.

Історія кафедри розпочалась у 1997 році. З перших днів існування діяльність кафедри була спрямована на підготовку свідомого офіцера-патріота.  За 25 років на кафедрі підготовлено 1800 висококваліфікованих офіцерів прикордонників оперативно-тактичної ланки, зокрема 4 докторів наук, 10 кандидатів наук, 11 доцентів.

Вітаємо науково-педагогічний склад кафедри, всіх тих, хто навчав, навчає, ветеранів-прикордонників, хто стояв у витоків створення кафедри, всіх тих, хто нині служить і працює на благо кафедри та своєю щоденною кропіткою працею робить вищу військову  освіту сучасною та якісною. Бажаємо всьому колективу миру, завзяття та наполегливості, творчості та ініціативи на важкому шляху до знань. Не зупиняйтеся на досягнутому, примножуйте свої здобутки на професійній ниві!