Вітаємо спортсменів-гірьовиків зі «сріблом» на змаганнях

Збірна команда з гирьового спорту Національної академії Державної прикордонної служби України взяла участь у змаганнях Чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС.
Спортивний захід проходив 09-11 квітня у місті Львів. Збірна команда Національної академії посіла друге командне серед 9 закладів вищої освіти в системі МВС. Призові місця у своїх вагових категоріях здобули також курсанти факультету правоохоронної діяльності («золото» у категорії до 78 кг та «срібло» категорії у до 63 кг) та курсант факультету безпеки державного кордону («золото» у категорії до 68 кг)
Пишаємося! Вітаємо спортсменів із заслуженими перемогами та бажаємо енергії, наснаги на подальші успіхи!