Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації

Сьогодні в стінах Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» проректором Донецького державного університету внутрішніх справ — директором Криворізького навчально-наукового інституту, кандидатом юридичних наук, доцентом Пилипом Сергійовичем Єпринцевим. Спеціалізована вчена рада Д 70.705.06 утворена наказом Міністерства освіти і науки України від 6 червня 2022 року №530 з терміном повноважень до 6 червня 2025 року.

Щирі вітання здобувачу від колективу Національної академії та побажання нових наукових і професійних здобутків!