Воля, сильніша за тіло

Цими вихідними у Львові відбулись Національні змагання серед поранених військових «Ігри Нескорених 2023». Це відбір до Національної збірної, яка вже восени представить Україну на Міжнародних ветеранських змаганнях Invictus Games у Дюссельдорфі.
У змаганнях взяли участь 223 військових та ветеранів з 24 областей, серед яких і представники Національної академії Держприкордонслужби України. Учасники мали змогу спробувати свої сили у 9 видах спорту. І хоча в цих змаганнях головне не медалі, прикордонникам вдалось посісти призові місця у плаванні, бігу, стрільбі з лука та у веслуванні на тренажері. Зокрема, старший викладач кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки підполковник Віктор Шинкарук здобув перше місце у плаванні, на дистанції 50 м брасом, другі місця на дистанції 50 м вільний стиль, 50 м на спині та 100 м вільний стиль, а також 3 місце у веслуванні на тренажері на 4 хвилини. Лаборант кафедри прикордонного контролю факультету безпеки державного кордону Віталій Омельченко посів друге місце з веслування на тренажері на 4 хв.
Проте під час відбору до збірної спортивна складова не має вирішального значення. Головна мета цих змагань — реабілітація спортом. Адже кожен з військовослужбовців, які беруть участь вже здобув найголовнішу перемогу — перемогу над собою та довів, що його дух та воля сильніші за тіло!