(ВІДЕО) Вшановуємо усіх непереможних Героїв нашої країни!

   

23 травня – День Героїв, день, коли ми вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України та вклоняємося Героям, які знаходяться поруч з нами та боронять нашу землю від російського загарбника. Державна прикордонна служба України в цей день вшановує пам’ять всіх прикордонників, які віддали своє життя боронячи кордони рідної країни. Наш святий обов’язок — завжди пам’ятати про кожного з них.

З нагоди Дня Героїв персонал Національної академії Державної прикордонної служби України долучилися до міських  урочистих заходів. У парку ім. Т. Шевченка, спільно з представниками інших силових структур Хмельницького, прикордонники провели виставку військового обладнання, зброї та техніки. Відвідувачам продемонстрували технічні засоби охорони кордону та обладнання, яке використовується для підготовки майбутніх офіцерів-прикордонників. У гостей заходу була можливість ближче ознайомитися з приладами радіаційного контролю, безпілотними літальними апаратами, засобами зв’язку та приладами оптико-електронного спостереження. Діти та дорослі з цікавістю переглянули експозицію фотовиставки «Прикордонники та прикордонниці: сім’я і війна». Кінологи академії організувала показовий виступ службових собак, а патріотичну музичну програму забезпечив військовий оркестр прикордонного вишу.

Також сьогодні, під час урочистих заходів у театрі імені Михайла Старицького, військовослужбовці Національної академії були нагороджені Почесною відзнакою міського голови «Воля та мужність».

А на Теофіпольщині курсанти Національної академії взяли участь в урочистому відкритті кам’яного хреста на старовинній козацькій могилі часів Богдана Хмельницького, що на околиці села Троянівка.

Пам’ятаємо, наскільки важливим є внесок наших Героїв минулого та шануємо сучасних Героїв у захисті України! Слава Україні! Героям Слава